Ahşap Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünleri özellikle firmaların en sık tercih etmiş oldukları reklam ürünleri arasında yer almaktadır. Reklam bütçesini promosyon malzemelerine ayıran firmalar seçmiş oldukları ürünlerin üzerine uygulattıkları baskı yöntemi ile firmalarının logo, unvan ve iletişim bilgilerini yazdırarak markanın daha hızlı bir şekilde yaygınlaşmasını sağlamaktadır. Promosyon ürünlere karşı olan ilginin artış göstermesi ile birlikte ürün çeşitliliğinde de bir o kadar artış gözlemlenmeye başladı. Ahşap promosyon ürünleri de reklam ürünleri arasında en sık tercih edilen promosyon malzemeleri arasında yer almaktadır. Ahşap promosyon ürünleri üzerine uygulanan yazılar genel olarak baskı ve kazıma yöntemi ile gerçekleştirilmekte ve hiçbir şekilde silinme gibi problemler olmamaktadır.

Ahşap Promosyon Ürünleri Nelerdir?

Ahşap promosyon ürünleri genel olarak daha şık görünüme sahip oldukları için sıklıkla tercih edilen promosyon ürünleri arasında yer almaktadır. Ahşap promosyon ürünleri arasında kalem kutuları, hediyelik kutular, telefon tutacağı, takvim tabanlığı, bardak altlığı. Kalemlik modelleri ve daha pek çok ürün bulunmaktadır. Ahşap promosyon ürünleri hem daha dayanıklı olması hem de daha gösterişli olması sebebi ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ahşap promosyon ürünlerinde fiyat diğer promosyon ürünlerine göre biraz daha yüksek olabilmektedir. Ancak ürünlerin daha dayanıklı olması ve kullanım alanlarının fazla olması tercih edilmeleri konusunda büyük avantajlar sağlamaktadır. Ahşap promosyon ürünlerinde toplu olarak verilen siparişler adet olarak verilen siparişlere göre çok daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Ürünlerin seçimi ise tamamen firmanın reklam için ayırmış olduğu bütçeye ve tercih seçeneklerine göre değişim gösterebilmektedir.

Ahşap Promosyon Ürünler Nasıl Yapılır?

Ahşap promosyon ürünlerinin üzerine uygulanmakta olan baskı yöntemi ile firmanın logo ve unvan bilgileri yazılmaktadır. Ahşap üzerine uygulanmakta olan baskı sistemi kalıcı bir baskı yöntemidir. Uygulanan baskı yöntemi ile firmanızın bilgileri daha fazla kişi tarafından görülmekte ve bu da reklam kitlesini arttırmaya büyük oranda katkı sağlamaktadır. Ahşap promosyon ürünleri seçerken günlük yaşamda sıklıkla kullanılan kalemlik ve bardak altlığı gibi ürünlerin tercih edilmesi markanın çok daha fazla ön plana çıkmasına katkı sağlamaktadır.

Paylaş:

Diğer Paylaşımlar