Hediyelik Promosyon Ürünleri Ve Fiyatları

Promosyon ürünleri firmaları temsil etmek üzere müşteri adaylarına ve tüketicilere ücretsiz dağıtılan hediyelerdir. Ancak bazı özel müşterilere stadart olan promosyon ürünleri vermek yerine daha özel olan ve kişiye özel hediye niteliği taşıyan bir ürün vermek istenebilmektedir. Bu gibi hediyelik promosyon ürünleri isme özel olabildiği gibi diğer promosyon ürünlerine göre maddi değeri yüksek olan hediyeliklerdir.

İsme özel olan hediyelik promosyon ürünleri ve fiyatları biraz yüksektir anacak kaliteli ve önem teşkil eden ürünleridir. Bu ürün isme özel yaptırılan metal plaket veya kristal plaket olabileceği gibi kaliteli kalem seti de olabilir. Promosyon ürünleri arasında hediyelik olabilecek olan çok ürün çeşidi vardır. Sadece kime nasıl bir hediyenin uygun olabileceğine doğru kara verilmelidir.

Hediyelik Promosyon Ürün Çeşitleri

Hediye edilmek istenen promosyon ürünlerine kara vermeden önce bir değerlendirme yapılmalıdır. Bu değerlendirmede kişinin yaşı, cinsiyeti, hobileri, çalıştığı alan, bulunduğu konum gibi ince detaylar göz önünde bulundurulmalıdır. Aksi takdirde verilecek olan hediyelik promosyon ürünleri kişide çok önem arz etmez. Buda firmaya dönüşlerin olumsuz yönde olmasını sağlar.

Piyasalarda yer alan bir çok kişiye özel olan hediyelik promosyon ürünü vardır. Hatta firmamızda istenilen ürün olmasa bile sipariş verecek kişi aklındaki ve hayalindeki ürünü anlatıp tarif eder ise, promosyon tasarımcıları ve promosyon ürün imalatçıları bu ürünleri tasarlayıp size teslim edecektir. Ancak piyasa olan hediyelik promosyon ürünleri nedir diye bi bakacak olur isek;

  • İsme özel plaket modelleri ve çeşitleri
  • İsme özel metal çakmak ve çakılar
  • İsme özel kartvizitlik ve cüzdanlar
  • İsme özel kalem ve defter setleri
  • İsme özel hazırlanan powerbank ve usb bellekler
  • İsme özel tasarlanan organizeler
  • İsme özel kupa ve ödüller
  • İsme özel yaptırılan metal anahtarlıklar ve diğer benzer ürünler
  • İsme özel hazırlanan VIP setler

Bu sayılanlar ve daha burada yer verilmeyen birçok promosyon ürün çeşitleri vardır. Sadece nasıl bir hediyelik istenildiğine firma yetkilileri net bir karar vermelidir. Gerisini promosyon tasarımcılarımız ve promosyon imalatçılarımız en kısa sürede hazırlayıp sipariş talep eden kişilere teslim edecektir.

Paylaş:

Diğer Paylaşımlar