Kurumsal

Mares Promosyon kurulduğu günden itibaren kalite ve ilkeli ticaret anlayışını benimsemiş kurumsal yapısıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Her zaman için beklentilerin karşılanabilmesi için kendini geliştirme gayretinde olan Mares, promosyon ürünleri sektöründe kalitesiyle ve fiyat avantajları ile en iyisini sunma gayretindedir.

Sektörde AR-GE çalışmaları yaparak farklı tasarımlar ve yenilikler peşinde koşan firmamız, en doğru promosyon ürünleriyle müşterilerinin hedeflediği reklam amacına ulaşma noktasında destekçidir. Böylelikle ortaya çıkan reklam maliyetleriyle en yüksek verimliliğin alınmasını sağlayarak, müşterilerinin kazançlarının artması için etki edici çalışmalar yürütmektedir.

Her ne kadar ticarette maddi gerçeklik hedef alınsa da, Mares Promosyon firma ilkesi gereği kalite yönergelerini hiçbir zaman ticari kaygıların önüne koymamaktadır. Çünkü zaten kaliteli verilen hizmetin, uzun vadede gerçek ticari kazanımlar sağlayacağını düşünen vizyon sahibi yönetim ve çalışan kadrosuna sahiptir.